Forum RKO.XploR.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Rko Community Server Counter Strike Gazduit de XploR . RKO.XploR.Ro
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sunteti niste copii toti ....

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
HaoS
Admin
HaoS


Mesaje : 240
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : VaLLey oF DeaTh !

Sunteti niste copii toti .... Empty
MesajSubiect: Sunteti niste copii toti ....   Sunteti niste copii toti .... Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 9:35 pm

voi ca admini ar trebui sa fiti uniti sa va ajutati unul pe altul nu sa va parati si sa va dati in gat unu pe altu toti suntem oameni si mai gresim poate neintentionat dar vad ca voi cam prea depasiti limitele chiar asa in fiecare zi trebuie sa mai apara cate unu cu cate o reclamatie dasta puerila ? las-o dreaq voi trebuie sa va sustineti unul pe altul suntem o echipa aici nu suntem dusmani ! daca vreti binele la server incercati sa fiti o echipa si cand altul greseste incercati sa il ajutati cu sfaturi eventual nu cu plangeri sau reclamatii !
Sus In jos
http://www.rkoo.forumgratuit.ro
naked

naked


Mesaje : 269
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 84
Localizare : Bucuresti

Sunteti niste copii toti .... Empty
MesajSubiect: Re: Sunteti niste copii toti ....   Sunteti niste copii toti .... Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 9:43 pm

HaoS intr-un fel ai dreptate..
dar..ii iei apararea lui Cobra..
chiar asa..dak citea ji el regulamentu..nu se ajungea aici..
eo intzeleg ca omul invata din greseli..da asta comite prea multe..ma mai ji injura..ji apropo ceea ce am scris in reclamatie,nu e la prima abatere..eo am rabdat..de cate ori n-a postat banurile pe forum..Neutral
ji kum am spus ji in reclamatie..nici nu facea poze..da pur si simplu ban direct..vorba lu sick nici nu se pune spect..sa ceara poze..nimik BAN DIRECT
ar trebui sa-si imbunatateasca comportamentu.. Rolling Eyes
Sus In jos
HaoS
Admin
HaoS


Mesaje : 240
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : VaLLey oF DeaTh !

Sunteti niste copii toti .... Empty
MesajSubiect: Re: Sunteti niste copii toti ....   Sunteti niste copii toti .... Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 9:50 pm

dak nu posteaza banurile date nu cred ca va priveste pe voi adminii sincer sa fiu asta e treaba lui rko sau a mea sa zicem sa atragem atentia... nu cred ca e necesar sa faceti voi adminii plangeri din astea din orice...plus ca din cate am inteles majoritatea banurilor care le-a dat au fost pentru injurii si a spus ca o sa incerce sa le posteze si el..nu stia exact dak trebuiesc si alea postate in fine...eu cred ca stie destul de bine regulamentul si unele comenzi sa fim seriosi nimeni nu stia din prima ce si cum...acum le stie si o sa faca cum trebuie. bafta.


Later edit: era sa uit .. nici eu nu sunt de acord cu jignirile astea si va rog sa incetati cu acuzele astea si cu jignirile ca nu faceti decat rau la server in nici un caz un bine.
Sus In jos
http://www.rkoo.forumgratuit.ro
naked

naked


Mesaje : 269
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 84
Localizare : Bucuresti

Sunteti niste copii toti .... Empty
MesajSubiect: Re: Sunteti niste copii toti ....   Sunteti niste copii toti .... Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 9:52 pm

da..sper k ai dreptate kand spui k jtie regulamentu aku..Neutral
Surprised
Sus In jos
HaoS
Admin
HaoS


Mesaje : 240
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : VaLLey oF DeaTh !

Sunteti niste copii toti .... Empty
MesajSubiect: Re: Sunteti niste copii toti ....   Sunteti niste copii toti .... Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 9:54 pm

am vorbit cu el pe messenger chiar acum .. sa stiti ca nu e un baiat rau dar se simte vanat de voi .. la orice mica greseala gata reclamatie ... ma pun in locul lui ..si ca admin nou poate m-as simtii la fel ca el..

si inca ceva .. iar o chestie care nu va priveste din moment ce a primit moderator nu e treaba voastra sa intrebati de ce, cum, unde...vedeti-va de treaba si faceti totul ca serverul sa fie curat fara codati si fara insulte/jigniri.

eu nu mai vreau sa va vad ca va certati intre voi ca ma umplu de nervi cand va vad asa.
Sus In jos
http://www.rkoo.forumgratuit.ro
naked

naked


Mesaje : 269
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 84
Localizare : Bucuresti

Sunteti niste copii toti .... Empty
MesajSubiect: Re: Sunteti niste copii toti ....   Sunteti niste copii toti .... Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 9:56 pm

mda..o sa incerk s nu m mai iau d el..
sper sa nu mai greseasca Rolling Eyes Wink
Sus In jos
Equ1n0x [X]

Equ1n0x [X]


Mesaje : 161
Data de înscriere : 28/01/2009

Sunteti niste copii toti .... Empty
MesajSubiect: Re: Sunteti niste copii toti ....   Sunteti niste copii toti .... Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 9:59 pm

eu cand am zis ca nu am mai vazut server ca asta ca adminii sa faca reclamatii intre ei din 5 in 5 minute nu am fost prost....Smile)
ce naiba va certati mah asa?
fiti si voi mai ingaduitori Wink
Sus In jos
SiCk

SiCk


Mesaje : 188
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 84
Localizare : ZiMBaBWe

Sunteti niste copii toti .... Empty
MesajSubiect: Re: Sunteti niste copii toti ....   Sunteti niste copii toti .... Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 11:46 pm

bahaos .. zi lu cobra sa nu se mai certe cu lumea.. ca el strika.. nu erau toti in capu lui.. daca era linistit.. cum e kiss.. nici nu-i simti prezenta.. Neutral .. cum poti sa e certi cu el. .daca nu iti da motive? Smile .. luati exemplu de la el.. si cobra sa incerce sa ia exemplu.. ca el e buba pe aici.. sper sa se indrepte.. dupa ce citeste toate astea.. poate isi da seama ca daca o lasa mai moale.. si mai saluta si el din cand in cand.. nicidoata nu l-am vazut sa zica.. re mah.. la unu altu.. doar lu roko si lu unu buze nubu.. plm.. e nou ala.. gay de fel Smile)
Sus In jos
http://www.MUIE.STEAUA.ro
HaoS
Admin
HaoS


Mesaje : 240
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : VaLLey oF DeaTh !

Sunteti niste copii toti .... Empty
MesajSubiect: Re: Sunteti niste copii toti ....   Sunteti niste copii toti .... Icon_minitimeLun Feb 02, 2009 12:18 am

lasa ma sick ca nu e el buba .. asta e o parere a ta ca oricare alta nu inseamna ca e si adevarata .. sa nu mai zic de alti admini care sunt dinaintea lui cobra si nici macar nu au un ban postat pe forum dar in schimb aud ca dau banuri 44444444444 sa imi arati si mie unde scrie ca la un codat se da ban 444444.

cat despre cobra lasati-l in pace si dak mai greseste ajutati-l si pe el ca va zic eu ca nici voi nu le stiti pe toate si lasati aerele de superioritate ca nu e cazul.
Sus In jos
http://www.rkoo.forumgratuit.ro
PacPac

PacPac


Mesaje : 51
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 36

Sunteti niste copii toti .... Empty
MesajSubiect: Re: Sunteti niste copii toti ....   Sunteti niste copii toti .... Icon_minitimeLun Feb 02, 2009 12:30 am

in primul rand vreau sa spun ca nu tin cu nimeni si o sa fiu obiectiv in tot ce zic ,

o sa incep cu cobra .. incearca sa mentii un limbaj decent indiferent de reclamatia kre ti se aduce .. poti sa raspunzi la o reclamatie decent nu tre sa injuri sau sa jignesti .. din moment ce esti admin si vb urat .. de la playeri la ce sa ma astept ? o sa imi spuna ca au luat exemplu de la tine ..


naked .. nu mai face reclamatii fara sa aduci probe .. de ex spui ca da banuri aiurea, aici e abuz de admin .. dar kre sunt banurile alea ? probe ? eu nu le vad, prin urmare reclamatia ta e nefondata.

deci rog toti adminii sa isi faca treaba si sa termine cu vanatoarea .. intradevar sunt multi admini, dar nu ne apucam sa facem tambalau pe forum in speranta ca o sa vada rko si o sa faca curat ..

daca observati ca un admin incalca regulamentul.. ii atrageti atentia .. vorbiti cu el pe mess .. etc .. daca vedeti ca nu intelege d-abia atunci veniti pe forum si ii faceti o reclamatie sau vorbiti cu rko pe mess.. nu mai faceti reclamatii din orice (vanatoare) .. ne facem de ras pe bune .. ne certam intre noi.. cine intra pe aici si citeste rade si cu fundul de noi .. hai sa incercam sa rezolvam probl si altfel.

multumesc
Sus In jos
Equ1n0x [X]

Equ1n0x [X]


Mesaje : 161
Data de înscriere : 28/01/2009

Sunteti niste copii toti .... Empty
MesajSubiect: Re: Sunteti niste copii toti ....   Sunteti niste copii toti .... Icon_minitimeLun Feb 02, 2009 9:31 am

AI dreptate in tot ce ai zis aici....una doua hop si reclamatia.....azi ne mai trezim cu vreo 2-3 Smile)
Sus In jos
naked

naked


Mesaje : 269
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 84
Localizare : Bucuresti

Sunteti niste copii toti .... Empty
MesajSubiect: Re: Sunteti niste copii toti ....   Sunteti niste copii toti .... Icon_minitimeLun Feb 02, 2009 11:52 am

k..am intzeles..
nu o sa mai aduk reclamatii.. Wink
am vazut ca s-a vazut diferenta..deja Cobra s-a indreptat..ati observat..?
bv lui..vedeti ca se poate? cheers lol! Smile
Sus In jos
PacPac

PacPac


Mesaje : 51
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 36

Sunteti niste copii toti .... Empty
MesajSubiect: Re: Sunteti niste copii toti ....   Sunteti niste copii toti .... Icon_minitimeLun Feb 02, 2009 12:02 pm

nu mai aduce reclamatii fara probe.. nu intelege gresit
Sus In jos
naked

naked


Mesaje : 269
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 84
Localizare : Bucuresti

Sunteti niste copii toti .... Empty
MesajSubiect: Re: Sunteti niste copii toti ....   Sunteti niste copii toti .... Icon_minitimeLun Feb 02, 2009 12:05 pm

PacPac a scris:
nu mai aduce reclamatii fara probe.. nu intelege gresit


da mey..am intzeles..nu mai aduc reclamatii fara probe.. Surprised Wink Rolling Eyes
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sunteti niste copii toti .... Empty
MesajSubiect: Re: Sunteti niste copii toti ....   Sunteti niste copii toti .... Icon_minitime

Sus In jos
 
Sunteti niste copii toti ....
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ?
» sal la toti
» Niste pluginuri necesare
» Catre toti Adminii serverului !
» I cititi aicia niste bancuri despre CS :)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum RKO.XploR.Ro :: RKO.XploR.Ro :: Ne-am MUTAT PE WWW.RKO.RO-
Mergi direct la: