Forum RKO.XploR.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Rko Community Server Counter Strike Gazduit de XploR . RKO.XploR.Ro
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ?

In jos 
+6
naked
PacPac
K4NDYM4N * RuLzZz
SiCk
Equ1n0x [X]
HaoS
10 participanți
AutorMesaj
HaoS
Admin
HaoS


Mesaje : 240
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : VaLLey oF DeaTh !

BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Empty
MesajSubiect: BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ?   BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 5:24 pm

Terminati odata cu certurile astea intre voi ( adminii ) ce dreaq in loc sa aveti grija de server voi stati sa faceti plangeri pe forum ?! chiar asa nu ne mai intelegem romaneste ?

CITITI ODATA REGULAMENTUL ALA SI INVATATI-L SI NU VA MAI JIGNITI INTRE VOI SAU IN RITMUL ASTA O SA RAMANETI FARA ADMINE SI O SA DAM LA ALTII CARE ISI DAU INTERESUL PENTRU SERVER.
Sus In jos
http://www.rkoo.forumgratuit.ro
Equ1n0x [X]

Equ1n0x [X]


Mesaje : 161
Data de înscriere : 28/01/2009

BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Empty
MesajSubiect: Re: BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ?   BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 8:29 pm

eu nu am vazut niciodata server ca asta in care adminii sa nu se suporte deloc...sa nu vorbeasca frumos....noi adminii ar trebui sa fim exemplu pozitiv pentru playeri....dar vad ca e opus...Sad
Sus In jos
SiCk

SiCk


Mesaje : 188
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 84
Localizare : ZiMBaBWe

BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Empty
MesajSubiect: Re: BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ?   BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 8:35 pm

ai dreptate..
Sus In jos
http://www.MUIE.STEAUA.ro
Equ1n0x [X]

Equ1n0x [X]


Mesaje : 161
Data de înscriere : 28/01/2009

BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Empty
MesajSubiect: Re: BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ?   BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 9:01 pm

sick de acu inainte poate ne intelegem si noi ca oamenii....Wink....sa nu ne mai certam...Wink
Sus In jos
SiCk

SiCk


Mesaje : 188
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 84
Localizare : ZiMBaBWe

BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Empty
MesajSubiect: Re: BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ?   BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 9:05 pm

incercam.. eu nu ma aprind decat atunci cand ma ia cineva peste picior.. in rest n-am nimic cu nimeni.. hai ca ma bag la un flm The House Mad .. super horror :>
Sus In jos
http://www.MUIE.STEAUA.ro
Equ1n0x [X]

Equ1n0x [X]


Mesaje : 161
Data de înscriere : 28/01/2009

BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Empty
MesajSubiect: Re: BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ?   BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 9:06 pm

iacs.....nu imi place filmele horror...ca fac noaptea pe mine in pat...Smile)
Sus In jos
K4NDYM4N * RuLzZz




Mesaje : 1
Data de înscriere : 30/01/2009
Localizare : BUCURESTI

BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Empty
MesajSubiect: ..   BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Icon_minitimeLun Feb 02, 2009 12:51 am

PAREREa MEA ESTe CA admini Noi SA Fie MAI "BAIETZi" NU GASTE OPARITE , SA Vb FRUmos SI NORmal CU UNU CARE ESTE MAI VECHI PE SERV, CUM AU APARUT ASTIA GATA MAM TREZIT CU KICK CU planGEri CA VEZI DOAMne NUJ CEAM FACUT ... AU VENIT DIN Porumb SAU DIN NUJ CE COCEni JOACA SI EI CS. Cu GURA MAREEEEEEEEEEE CA CEA FACUT ALA SI CE SA FUTUT ALTU , DACA AVETZi NISTE CEVA DE ZIS MACAR SPUneTI CEVA MAI IMPORTANT CA DACA MA PUN EU SA SCRIU CATE GRESEli Face CobRA SI SULTANU SI ALTI CARE Cik ASI DAU INTERESu pt SERV ... OBOsitzI DIN CITIT ... ASA CA LASATIO ushor CU minE CA NUJ muLTE SI NU MA joC CU VOI SA IMI FAC NERVI SAU SA AUD SIFOneLi DASTEA DE 20 de ron Smile) lol!
Sus In jos
PacPac

PacPac


Mesaje : 51
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 36

BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Empty
MesajSubiect: Re: BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ?   BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Icon_minitimeLun Feb 02, 2009 1:11 am

putin respect pt andy , e mai vechi ,. mai batran ..... ii era si lui lene sa apese 1 si 0000 .. mai rpd apasa pe 4444444444 ..in plus canta Salam fara numar fara numar fara numar .. si nu putea sa ii dea doar 10000 de minute lol! bineinteles ca sakalii au postat imediat aceasta greseala .. revin cu ce am mai spus .. discutati intre voi pe amx_chat .. discutati pe mess.. incercati si alte variante de intelegere sau de rezolvare a problemei .. daca nu va inghiteti .. vedeti-va de treaba .. nu va mai uitati in curtea vecinului .. si va mai spun ceva .. daca vreti neaparat sa stie rko despre toate aceste greseli trimitetii lui pe mess.. ar da un plus de discretie reclamatiei voastre .. si totodata s-ar ocupa rko imediat de problema .. fara sa mai isca alte discutii.
Sus In jos
naked

naked


Mesaje : 269
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 84
Localizare : Bucuresti

BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Empty
MesajSubiect: Re: BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ?   BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Icon_minitimeLun Feb 02, 2009 11:59 am

gata..nu mai fac reclamatii..nu mai e cazul..
Cobra s-a indreptat Exclamation Wink
foarte bine Cobra lol! Cool
Sus In jos
Cobra

Cobra


Mesaje : 143
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 113
Localizare : Maciu Piciu

BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Empty
MesajSubiect: Re: BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ?   BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Icon_minitimeLun Feb 02, 2009 3:42 pm

Embarassed ms Razz cheers
Sus In jos
k i S S

k i S S


Mesaje : 53
Data de înscriere : 30/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Constantza

BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Empty
MesajSubiect: Re: BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ?   BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Icon_minitimeLun Feb 02, 2009 4:02 pm

pe mn nu `ma deranjat ku nimik Cobra....l`am vz sh pe srv....ii se mai pune lui pata pe o harta sh tzipa umpik..da se accepta Smile
Sus In jos
zapa_rulzzz

zapa_rulzzz


Mesaje : 193
Data de înscriere : 01/02/2009
Varsta : 28

BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Empty
MesajSubiect: Re: BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ?   BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Icon_minitimeDum Feb 15, 2009 10:29 am

Si eu am avut o cearta cu haos:))) dar s-a rezolvat.Oricum a fost mai mult o gluma.Sper ca stia asta:)).Acum nu mia conteaza.E important ca noi adminii sa fim un exemplu bun de urmat de catre playeri.Fiti ma uniti ca stolu de ciori:D .
Sus In jos
King

King


Mesaje : 65
Data de înscriere : 17/02/2009
Varsta : 40
Localizare : europe

BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Empty
MesajSubiect: Re: BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ?   BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Icon_minitimeMier Feb 18, 2009 7:48 pm

zappa cand te vad cu limba scoasa..sub nici o forma nu ma unesc cu tine..



king
Sus In jos
http://www.cimitir.ro
zapa_rulzzz

zapa_rulzzz


Mesaje : 193
Data de înscriere : 01/02/2009
Varsta : 28

BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Empty
MesajSubiect: Re: BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ?   BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Icon_minitimeMier Feb 18, 2009 8:12 pm

Da u nu sti mane ca u esti acolo? te-am pozat la baie cand faceai dush.Smile) hai gata sa nu mai fim off topic
Sus In jos
SiCk

SiCk


Mesaje : 188
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 84
Localizare : ZiMBaBWe

BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Empty
MesajSubiect: Re: BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ?   BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Icon_minitimeMier Feb 18, 2009 8:41 pm

seamana.. ai nimerit-o p-asta zapa =)))))).. varza, the bionick monkey =)))
Sus In jos
http://www.MUIE.STEAUA.ro
King

King


Mesaje : 65
Data de înscriere : 17/02/2009
Varsta : 40
Localizare : europe

BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Empty
MesajSubiect: Re: BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ?   BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Icon_minitimeJoi Feb 19, 2009 8:19 pm

zappa din avatar sa inteleg ca folosesti patentu pe post de periutza de dinti Smile)

king
Sus In jos
http://www.cimitir.ro
Continut sponsorizat





BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Empty
MesajSubiect: Re: BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ?   BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ? Icon_minitime

Sus In jos
 
BA NENE VOI SUNTETI NEBUNI ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sunteti niste copii toti ....

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum RKO.XploR.Ro :: Ne-am MUTAT PE WWW.RKO.RO :: Ne-am MUTAT PE WWW.RKO.RO-
Mergi direct la: