Forum RKO.XploR.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Rko Community Server Counter Strike Gazduit de XploR . RKO.XploR.Ro
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 sal la toti

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
[F]Neo




Mesaje : 2
Data de înscriere : 22/03/2009

sal la toti Empty
MesajSubiect: sal la toti   sal la toti Icon_minitimeDum Mar 22, 2009 1:28 pm

va rog frumos sa faceti ceva cu acest admin sau ce este el da kick doar pt ca am zis ca o sa ii fac reclamatie pt abuzurile pe care le face pe server sincer daca l-as intalnii fata in fata vai de capu lui si de degetele lui
Sus In jos
SylvyuGoogle




Mesaje : 10
Data de înscriere : 17/03/2009

sal la toti Empty
MesajSubiect: Re: sal la toti   sal la toti Icon_minitimeDum Mar 22, 2009 5:58 pm

Unde ne intalnim ? cheers cheers Daca vrei sa ramana mama ta fara copilash,treaba ta bounce

Slay/Kick pt ! Daca ai dat retry,daca ai cazut,daca injuri,daca faci bug ! Ce nu intelegi ?
Eu cad si ma omor ca prostu si pe voi sa va las ? Sunteti mai cu motz ? N'aveti minte deloc !

Mai sunt 2-3 playeri sus si tu cazi sau dai retry si vrei sa te mai astept si pe tine sa urci nu ? + ca tot serverul tzipa SLAY lu ala......etc...mai ma si injura ca nu va dau slay ! Dar daca vorbesc cu peretzii ce sa va fac.

PS: Ai uitat sa scrii numele Adminului la care ai facut reclamatie.Dar eu ca un baiat finutz am postat mesaj imediat ca sa stie lumea despre cine vorbesti.......m'am prezentat pentru ca stiu ca sunt corect....daca era ceva....nu mai ma prezentam.Ma faceam ca nu vad.

Neo = Zi si mie ce ti'am facut,nu mai tin minte slay/gag/kick .... ! Ce comanda am aplicat si de ce am aplicat-o ! Ca degeaba ca tzaranu asa nu cred ca ti-am dat un slay ceva .... ! Astept.
Sus In jos
 
sal la toti
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Catre toti Adminii serverului !
» Sunteti niste copii toti ....

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum RKO.XploR.Ro :: rko2.idle.Ro :: Reclamatii admini-
Mergi direct la: