Forum RKO.XploR.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Rko Community Server Counter Strike Gazduit de XploR . RKO.XploR.Ro
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Avand in vedere recentele probleme am modificat regula nr.11 din regulament !

In jos 
AutorMesaj
HaoS
Admin
HaoS


Mesaje : 240
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : VaLLey oF DeaTh !

Avand in vedere recentele probleme am modificat regula nr.11 din regulament ! Empty
MesajSubiect: Avand in vedere recentele probleme am modificat regula nr.11 din regulament !   Avand in vedere recentele probleme am modificat regula nr.11 din regulament ! Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 1:02 am

Asa arata acum regula nr.11 din regulamentul serverului sectiunea REGULI ADMINI.

11.Nu faceti acuzatii la adresa altui admin. Daca considerati ca un admin foloseste coduri faceti demo sau poze si in cazul in care adminul respectiv foloseste coduri trimiteti demo/pozele OWNER-ului serverului! ---> STERGERE ADMIN + ban permanent ( in cazul in care este gasit vinovat )
-adminul care este verificat va fi obligat sa trimita pozele pe messenger adminului care il verifica.


Sper sa nu mai fie probleme de acum incolo si chiar va rog si in functie de ce credeti voi sa faceti propuneri pentru imbunatatirea regulamentului / sal
Sus In jos
http://www.rkoo.forumgratuit.ro
 
Avand in vedere recentele probleme am modificat regula nr.11 din regulament !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Regulament Forum
» Regulament Server Rko.XploR.Ro

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum RKO.XploR.Ro :: Ne-am MUTAT PE WWW.RKO.RO :: Ne-am MUTAT PE WWW.RKO.RO-
Mergi direct la: